--Tükendi-- Wotofo Profile RDA Atomizer

Wotofo x Mr.Justright1 Profile RDA

Profile RDA, elektronik sigara devi Wotofo ve Youtube’da incelemeleri ile dikkat çeken Mr.Justright1 işbirliği ile tasarlandı. RDA’da maksimum mesh performansına ulaşmak amacıyla üretilen atomizer de, pamuğu ısıtıcı eleman ile anlık bağlantısını sağlayacak bir mekanizma üzerinde çalışıldı. 24mm çapa sahip Profile RDA, farklı renk seçenekleri ile gelirken 810 reçine damlatma uçları ile uyumluluk gösterir. Bazı RDA ve drip tiplerin renkleri eşleşirken bazıları farklı renk kombinasyonları ile tercih edilebilir. Mesh coil performansını ideal seviyeye taşıyacak olan Profile RDA’yı da detaylı olarak yazımızda inceleyelim.


Profile RDA üç ana parçadan oluşmaktadır: güverte, makara ve üst kapak (çıkarılabilir 810 drip tip ile). 24mm çapa ve 28mm yüksekliğe (drip tip ile birlikte) sahip olan Profile’ın makarası 2mm kalınlığa sahiptir ve çift O-ring hava akışı ayarlama çemberi ile güvertenin üzerinde konumlandırılmıştır. Güverte ile tam bağlantısı bulunan makara, 510 bağlantısı ile gelir ve kolay takma-çıkarma işlemi sunar. Hava akışının sağlandığı üst kapağın biraz gevşek olduğu ve hava akışı deliklerinin renklerinin aynı olması sebebiyle ayarlama konusunda sıkıntı yaşandığı ise eleştiriler arasında. Bunun yanı sıra yapı kalitesi ve tasarımı konusunda Profile RDA tam not almış görünüyor.


Profile RDA’nın iddialı olduğu konulardan biri ise sarkma ihtimaline karşı pamuğu bastıran bir yaylı seramik platforma sahip olması. Bu parçalar tamamen demonte edilebilirdir ve değiştirme yayları mevcuttur. Bu özelliğin dışında güvertenin geri kalan kısmı alışılmışın dışında değil. Mengeneler kalın vidalar kullanır (düz kafa / Philips). Coil kurulumunu ise 16mm x 7mm mesh teli alıp coil çubuğunun başından yarı daire formu oluşturacak şekilde bastırarak yapın. Kıskaçları biraz açtıktan sonra teli sarın ve sıkın. Daha sonra dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Kelepçelerin içindeki kare platform ise normal coiller için hem avantaj hem de dezavantaj oluşturur. Alanın her iki kısmında da coil bacakları için yeterli alan vardır fakat çok geniş değillerdir. Coil bacakları çok geniş (1.2mm’dn fazla) ise kelepçenin üst kısmına tutturmak zorunda kalabilirsiniz. Sıradan bir Clapton coil başka RDA atomizerler de olduğu gibi emilir fakat mesh ile emilim sıradan coiller dekinden farklı olacaktır.


Wotofo 6mm uzunluğunda ultra kalın bağcık uçları olan bir pamuk şeridi kullanır. Bunlar belki de piyasadaki en kalın pamuklardır. Kanthal A1 0.18-ohm mesh ile aroma temiz ve eksiksiz gelir. Squonk konusunda da başarılı olan Profile RDA’da likit direk olarak coile ulaşır ve kalın pamuk kullanımı sayesinde aşırı emme söz konusu olmaz. Bu konuda tek eleştiri ise ilk ısınmada yavaş emilim göstermesi, sonrasında
normale dönmesi olabilir. Profile RDA’nın hava akışı ise çift taraflı ‘’bal peteği’’ stili ile geliyor. 1mm hava delikleri üç sıra boyunca dizili şekildedir. Toplamda her iki tarafta 19 hava girişi bulunur. Hava akışını dilediğiniz gibi değiştirmek için ise sadece üst kapağı çevirmeniz yeterli olacaktır. Wotofo x Mr.Justright1 Profile RDA, RDA ve Mesh seven kullanıcılar için denenmesi şart bir atomizer. Yapı kalitesinden performansına aksesuarlarından birçok konforlu özelliğine kadar bütün olarak başarılı bir ürün ortaya çıkmış görünüyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

1. Siparişim Ne Zaman Kargolanır ? 

Cevap: Siparişiniz ödemesi hafta İçi saat 16:00'ya kadar yapıldı ise aynı gün kesinlikle kargolanır. Cumartesi günü saat . Cumartesi günü 13:00 'a kadar aynı gün kargolanır. 13:00 den sonra gelen siparişler pazartesi günü kargolanır.

Not: Pazartesi günü haftabaşı olması sebebiyle yoğunluk olacağından hem stok güncelleme hemde hızlı kargo çıkışı yapabilmemiz için hafta sonundan siparişlerinizi veriniz.

2. Siparişim'in hazırlandığı ve Kargolandığı bilgisi tarafıma iletilecek mi?

Cevap: Siparişlerin genel olarak akşam 16: 00 dan sonra sipariş oluşturulup ödemesi yapıldıysa ertesi gün sabah 10 civarında ödeme kontrolü hesaplar kontrol edilerek yapılır ve sipariş durumu ödemesi alındı hazırlanacak durumuna çekilir. Sipariş durumları müşterilerimize mail ile bildirilir. Ayrıca Kargo takip numaraları SMS ile Yurtiçi Kargo tarafından aynı günün akşamında hafta içi 17:00 ile 19: 30 arası, Cumartesi günleri 15:00 ile 17:00 arası müşterilerimize iletilir. Ektra olarak kargo takip nosunu WhatssApp dan saat 21: 00 de isteyebilirsiniz.

3. Hangi kargo şirketi ile gelecek? Hangi şehirden yola çıkacak? Kargo Ücreti ne Kadar?

Cevap: Kargo ulaşım hızı ve kalitesi açısından sadece Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlıyoruz ve kargolar İstanbul Avrupa yakasından gönderiliyor. Kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sabit 15 TL'dir. Müşteri ödemeyi yaparken kargo ücreti dahil gönderir kargoyu ödediği için kargo gelince kargo ücreti ödemez. Tek seferde 3 ürün ve üzeri ürün alımında KARGO BEDAVA !!!

4. Elektronik Sigara Ürünleriniz Orjinal mi? Garantili Mi?

Cevap: Ürünlerimizin hepsi orjinaldir ve orjinallik konusunda sorgusuz iade garantilidir. Bu bizimle yapmış olduğunuz alışveriş garantisidir.  Sadece Orjinal kapalı kutu göndereceğimizin garantisidir. Resmi üretici tarafından bir çok ürünün orjinalliğini kontrol edebilmeniz için serial ve QR kod taraması paketler üzerinde mevcuttur. Ürünlerin Türkiye de garantisi geçmediğinden dolayı sonradan bozulmalara karşı iade ve değişim yapamıyoruz.

5. Elektronik Sigara Likiti, Elektronik Sigara Pili veya Başka Bişey hediyeniz varmı? Pazarlık Varmı?

Cevap: Sadece satın aldığınız ürün orjinal kapalı kutu olarak gönderilir. Harici olarak hiçbir hediyemiz yoktur. Mantıklı olalım pil'in adet fiyatı şuanda güncel 50 lira. En Kötü likit 35 lira şimdi kimse ne oldu belli bir ürünü hediye etmez bu fiyatlardaki. Ben 200 liralık ürüne 210 lira yazmam 320 yazarım herşey hediye ederim hediye anlayışınız ile ilgili bir durum dürüst ticarette zaten standartlar bilinçili bir müşteri için yeter de artar bile. Likit hediye etmiyoruz çünkü... Şişik fiyatlarımız yok. Çünkü merdiven altı diye tabir edilen tanesinin gelişi 3 lira bile olmayan likitleri satmıyoruz, hediye etmiyoruz ve kullanılmasını uygun bulmuyoruz !!! Çünkü Pod Elektronik Sigara alana pod kartuşunu yakacak ne olduğu belli olmayan VG oranı yüksek coil ve pod kartuşu 2 günde çöp eden likitleri bırakın premium likit de olsa VG oranı yüksek likitleri MTL içim yapan pod sistem kullanıcılarının almaması konusunda devamlı uyarıyoruz. 3 liralık ne olduğu belli olmayan likit yüzünden 100 lira verdiğiniz coili 10 da 1 oranda kullandırıp müşteri memnuniyeti adı altında coil satışında o hediye likitin tutarını kat kat çıkarmayı etik bulmuyoruz.

6. Satış Biçimleriniz Neler?

Cevap: Sadece Havale / EFT ödemeli satış yapılır. Sadece siteden sipariş alınır. Telefon araması veya mesaj ile sipariş alınmaz.

7. Sipariş tamamladım ve ödemesini yaptım ayrıca birşey yapmama gerek var mı? Siparişimin Durumunu nasıl kontrol edeceğim?

Cevap: Siparişinizi ödeme talimatlarına göre yaptıysanız (ödeme açıklamasına sadece sipariş numaranızı yazıp kargo dahil toplam tutarı ödüyorsunuz). ve siparişi tamamladıysanız bize herhangi bir dekont veya bilgi vermenize gerek yok. Biz saat 09:00 - 16:00 saatleri arasında sürekli olarak belirli aralıklarla sipariş ve ödemeleri kontrol ederek sipariş durumlarını güncelliyoruz. Sipariş durumları size mail olarak gönderiliyor.

Siparişiniz ile ilgili durum güncellemeleri şu şekilde; İlk sipariş durumu ödeme kontrolü yapılacaktır. Siparişinizin durumu bu ise ödemenizi kontrol edeceğiz ödeme yapılmışsa ve biz bunu görüp teyit ettiysek size Ödemesi alındı hazırlanacak durumuna siparişinizin durumunu çekiyoruz. Tarafınıza ödemesinin onaylandığı hazırlanacağı bilgi maili ve müşteri panelinizden ulaştırılıyor. Son aşama HAZIRLANDI durumu ile ilgili mail otomatik olarak gönderilir. Günün siparişlerinin tamamı kargoya verildikten sonra akşama doğru kargo firması tarafından SMS ile kargo takip numaranız iletilir.

8. Stok durumları güncel mi?

Cevap: Stoklarımız Günceldir. Stok durumu ön sipariş olan ürün ilanları daha sonra gelebilecek ürünlerdir. Tükendi durumunda olan ilanlarımızdaki ürünler çok ekstra bir durum olmadıkça satışını bitirdiğimiz ürünlerdir. Ön sipariş almıyoruz devamlı stoklar güncellediği için ve çok çeşitlilik olması sebebi ile ön sipariş durum bilgisi kullanıyoruz. Ön sipariş yazan ürünleri whatsappdan sorup stok bilgisi hakkında hızlı bilgi alabilirsiniz.

9. Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: Buhar Adam sitelerimiz'in linkleri hakkımızda bölümünde paylaşılmıştır. Kısa bir zaman ayırararak sitelerimiz ile ilgili google da bir araştırma yapabilirsiniz. Tüm sitelerimiz ile ilgili herhangi bir olumsuz yorum veya şikayet bulmayacağınızı garanti ediyoruz. sikayetvar gibi popüler şikayet sitelerinde herhangi bir şikayetimiz bulunmamaktadır ve %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı tek siteyiz araştırmanızı yapabilirsiniz. Diyeceksiniz belki siteyi dün açtın nereden bileceğim bunun da cevabı basit tüm sitelerimiz en az 2 seneliktir domain araştırması yapabilirsiniz. X bir domain den yönlendirme vs işlemler uygulanmaz stabil sade özgün içerikli uzun zamanlar devamlı günceliz.

En Önemlisi de diğer satış sitelerimizi gizlemek zorunda olmayışımız açık açık tüm sitelerimizde sitelerimizi tanıtıyor oluşumuz. Mail ve WhatsApp dan kargo takibi gönderilirken tüm linklerimiz ile birlikte takip numarası yolluyoruz.

10. Fiyatlarınız diğer sitelerden ucuz sebebi nedir?

Cevap: Elektronik Sigara, Coil, Pod Kartuş ve Likit ve Salt Likit Fiyatlarımızın ucuz olma sebebi direkt tedarikciyiz. Sadece havale / EFT ile satış yapıyoruz. Kapıda ödeme sistemi ile satış yapan herhangi bir sitenin aylık %30 gibi bir kargo iadesi gelme durumu vardır bu giderleri satıcı kendisi cebinden karşılamayacağından iade gelen kargo ücretleri kargonun giderken ki kargo ücreti kapıda hizmeti bedeli ve ürünlerin kargoda bozulma gibi süreçlerdeki fiyat zararlarını ürün fiyatlarına yansıtmak zorunda kalmıyoruz. Aracı tedarikciden alarak satış yapmıyoruz direkt stoktan gönderiyoruz herhangi bir komisyon giderimiz bulunmuyor. Elektronik Sigara Ürünleri %100 orjinaldir ve bu konuda sorgusuz iade garantilidir.

Wotofo Profile RDA Atomizer

  • Marka: Wotofo
  • Ürün Kodu: profile-rda
  • Stok Durumu: --Tükendi--
  • 225,00TL

Mevcut Seçenekler: